Перший космонавт незалежної України: «Вся космічна галузь України коштує менше, ніж один футбольний гравець» (ВІДЕО)

Перший космонавт незалежної України: «Вся космічна галузь України коштує менше, ніж один футбольний гравець» (ВІДЕО)

Україна по праву вважається однією з найпотужніших космічних держав. Адже саме тут проходить повний цикл ракетобудування. В українській державі сконцентрована третина всієї технічної бази космонавтики колишнього Радянського Союзу. Так, українська ракета-носій «Зеніт» є найкращою у світі у своєму класі, а ракети-носій «Циклон» — одна з найнадійніших. Однак чому замість того, щоб розвивати цю технологічну спадщину, Україна створює ракети і супутники для потреб чужинців?

Чому країна з таким величезним потенціалом стоїть на місці, замість того, щоб рухатися вперед і вгору? Скажете нестача фінансових ресурсів? — Звичайно, адже гроші течуть річкою повз державну казну. А, може комусь невигідно процвітання української держави? Можливо, навмисно відволікають увагу громадян від важливих проблем? Адже людям, яких зіштовхують лобами, ніколи думати про реальну картину того, що відбувається.

З іншого боку розпалювання воєнних конфліктів у країні — це спосіб набити кишені для тих, хто наживається на крові українського народу. Тим часом космічна галузь буде приходити в занепад. Держава, яка має виробничі ресурси і технології, якими володіють лише кілька країн у світі, перетворюється на промислову базу для технічного прогресу зарубіжних держав.

Леонід Каденюк: «Сьогодні прогрес без космосу неможливий. Він стимулює розвиток високих технологій, які вирішують завдання зв’язку, радіомовлення, телебачення, сільського господарства, геології, топографії, екології, метеорології, навігації і ще багато чого. Але, на жаль, наша держава ніколи не балувала цю галузь високим фінансуванням. Так, у цьому році на космічні програми виділено просто сміховинну суму — 10 млн грн замість обіцяних 230 млн.».

Леонід Каденюк — перший астронавт незалежної України, який побував у космосі на шатлі «Колумбія». Політ відбувся 15 років тому, проте незабутні враження від невагомого простору переповнюють космонавта і донині. Подорож за межі планети, як перевірка на міцність — змінює людську суть.

Леонід Каденюк: «Там, на земній орбіті, особливо гостро розумієш безглуздість людських зусиль, витрачених на ядерну, хімічну зброю та інші види руйнування такої краси. Усе це сприймається як злочин людини проти себе, проти життя на Землі. При цьому ще глибше усвідомлюєш недосконалість людського суспільства і законів, за якими воно живе».

Сьогодні, герой України входить до складу колегії Державного космічного агентства України, є радником гендиректора. Леонід Костянтинович глибоко переконаний, що талановиті молоді українці зможуть реалізувати потенціал і міць вітчизни. Адже сьогоднішні школярі вже завтра зможуть вершити долю космічних технологій держави!

Кожен спроможен подивитися на події в Україні з позиції «Кому це вигідно?». Кожен спроможен не бути маріонеткою можновладців, складаючи власну думку про ситуацію у країні. Кожен спроможен займатися своєю самоосвітою, адже долями необізнаних людей можна розпоряджатися як пішаками на шахівниці. Як каже генерал-майор ВВС Каденюк Л.К: «Немає тих знань, які не потрібні людині».Автор записи

Залишити відповідь

− 3 = 5