Наука майбутнього. Одинадцять вимірювань Всесвіту (ВІДЕО)

Наука майбутнього. Одинадцять вимірювань Всесвіту (ВІДЕО)

Всесвіт — це симфонія вібруючих струн.

Мітіо Каку

У кожної людини є стандартний багаж знань, що складається з освітньої програми шкіл, училищ, вишів, тощо. Однак чи не настали часи виходити за рамки звичного і повсякденного? Чи не прийшов час поглянути на світ з висоти третього тисячоліття?! Сьогодні, коли наука нестримно рухається вгору, а технології постійно перехоплюють подих, кожен спроможен стати частиною розгадки таємниці Всесвіту.

Більшість звикли уявляти навколишній світ у тривимірному просторі. Пам’ятаємо ще зі шкільної лави про довжину, ширину та висоту. А, якщо насправді вимірювань зовсім не три? А, скажімо десять або навіть одинадцять? Якщо час, це вже четвертий вимір, який цілком реально змінити перебуваючи в іншому вимірі. Фантастика? Насправді це досить обґрунтована наукова теорія, у якій кожен спроможен розібратися і зробити це набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд!

Як стверджує Мітіо Каку – фізик-теоретик, відомий популяризатор науки:

«Субатомні частинки, існуючі в природі протони, електрони, не що інше, як музичні ноти тонкої вібруючої струни. Що таке фізика — це збірник законів гармонії того, що ми можемо зіграти на вібруючих струнах. Що таке хімія — це просто мелодії, які можуть бути зіграні на вібруючих струнах».

Кожен спроможен змінювати свій світогляд, відкриваючи для себе нові, дивовижні грані природи речей. Позбавляючись від застарілих постулатів у своїй голові, кожен спроможен розширювати свою свідомість, самовдосконалюватися, а значить підніматися все вище до Олімпу.

Короткі відеоролики, які перенесуть Вас з фантазій у наукову реальність, занурюючи в світ з одинадцяти вимірювань:

Як уявити десять вимірювань

Чому у Всесвіті одинадцять вимірювань

https://www.youtube.com/watch?v=G5i46aZ1iuw

Автор записи

Залишити відповідь

8 + = 9