Майстер-клас особистої ефективності

Майстер-клас особистої ефективності

Давно бажаєш зайнятися своїм саморозвитком, але не знаєш з чого почати? Хочеш сягати цілей, з легкістю долаючи перешкоди? Хочеш отримати ключі, що відкривають двері у світ безмежних можливостей і яскравих вражень? Бажаєш познайомитися з новими цікавими людьми і разом розвиватися? А, також весело і з користю провести недільні години? Тоді тобі точно до нас!

Всеукраїнська громадська організація ВО «Кожен спроможен» спільно з «Інститутом психології» проводять майстер-клас особистої результативності. Змінитися на краще не відкладаючи на завтра. Реалізувати свій потенціал. Ефективно працювати в команді. Зруйнувати внутрішні обмеження, які як якір тягнуть до дна. І це неповний перелік умінь і навичок, які ти зможеш отримати на тренінгу!

Автори і ведучі:

Олена Дегтярьова — бізнес-тренер; психолог-консультант. Спеціалізація — особистісне зростання, побудова команди, лідерство, управління часом, самоменеджмент.

Олег Приходько — бізнес-тренер; тренер програм особистісного розвитку; психолог консультант; коуч. Спеціалізація — організація роботи відділів продажів, кризаменеджмент, особистісне зростання, побудова команди.

Приходьте, позитивний заряд енергії, нові знання і навички Вам забезпечені!

Зустріч проводиться за адресою: Червона, 10, 2 поверх, 2 офіс, Конференц-зал

Зустріч у соціальній мережі Вконтакте: https://vk.com/club77231170

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Автор записи

Залишити відповідь

3 + 3 =