Кінотренінг разом із «Всеукраїнським товариством «Кожен спроможен»

Кінотренінг разом із «Всеукраїнським товариством «Кожен спроможен»

Затишним суботнім вечором «Всеукраїнське товариство «Кожен спроможен» відкрило свої двері всім бажаючим взяти участь у незвичайному кінотренінгу. На учасників зустрічі чекало не тільки веселе проведення часу і перегляд мультфільму «Хоробра серцем», але й свіжий, осмислений погляд на те, що відбувається на екрані.

Завдяки коментарям ведучих кінотренінга — фахівцям особистісного росту у парі, Ігорю та Ользі Іщенкам, історія мультфільму припинила бути казкою і наповнилася новим змістом і усвідомленістю. Учинки героїв, історія сюжету — все це набуло зовсім іншого емоційного забарвлення. Тут кожен зміг винести для себе велике чи маленьке, але відкриття. Відкриття у взаєминах матері і дочки, дружини і чоловіка, сім’ї та соціуму в цілому.

IMG_3238

Іноді відповіді лежать на поверхні, треба лише вміти ставити питання. Кінотренінг слугував дороговказом у світ, де кожен міг заглянути в далекі куточки свого серця і встати на шлях відповідей. Спасибі ведучим, за можливість краще пізнати себе, за яскравий приклад вирішення життєвих проблем, а учасникам цього дійства за особливу атмосферу вечора, приємне спілкування та активність

Fotor1224134912

Автор записи

Залишити відповідь

− 4 = 1