Успіх в особах або як спіймати фортуну мільйонерів

Успіх в особах або як спіймати фортуну мільйонерів

 Ніколи не турбуйтеся про те, щоб заробити гроші. Любіть те, що робите, і успіх прийде до Вас.

Рей Крок, засновник найуспішнішої у світі мережі фастфудів Макдональдс.

У сучасному суспільстві багато хто прагне отримати абсолютний рецепт успіху. Хтось розраховує на везіння, хтось на диво, але всі хочуть одного — якомога швидше і простіше стати заможним. Але насправді універсальної формули, яка допоможе злетіти на фінансовий Олімп, на жаль не існує!

Розглядаючи глянцеві журнали, перечитуючи світські хроніки, людина, зачарована яскравим життям, часом не замислюється, якою тяжкою працею воно дісталося своїм власникам. Адже по-справжньому успішні люди, що народилися не в «золотій колисці» схожі в одному — вони працювали не покладаючи рук. Працювали вдень і вночі, люто й завзято, падали й піднімалися, але досягали своїх верхівок.

Якостям і навичкам, які виховали у собі сильні світу цього, можна не тільки позаздрити, але і взяти на озброєння. Кожен спроможен розвинути в собі подібні звички, досягаючи поставлених цілей і просуваючись «вперед і вгору». Так що ж об’єднує понадуспішних нафто — і медіамагнатів, банкірів і шоуменів, власників мереж ресторанів і тютюнових холдингів?!

Нестандартне мислення, безперервне навчання і набуття безцінного досвіду і нових навичок, здатність розумно ризикувати і налаштування на перемогу — все це неповний перелік якостей, які явили на світ найбагатших людей планети.

Кожен спроможен, не просто ознайомитися з біографіями успішних людей, але і винести для себе ключі, які допоможуть запалитися і Вашій зірці на небосхилі успіху! Кожен спроможен, не відкладаючи у довгий ящик роботу над собою, наближатися до бажаних результатів! Нехай перегляд відео «Біографії успішних людей» буде одним з маленьких, але кроків на шляху до своєї заповітної мети!

Автор записи

Залишити відповідь

+ 8 = 17