Безкоштовний Майстер-клас від «Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен»: «ВЗАЄМОВІДНОСИНИ У СУСПІЛЬСТВІ, СПІЛКУВАННЯ. КОНФЛІКТИ Й УСПІШНЕ ЇХ ВИРІШЕННЯ»

Безкоштовний Майстер-клас від «Всеукраїнського товариства «Кожен спроможен»: «ВЗАЄМОВІДНОСИНИ У СУСПІЛЬСТВІ, СПІЛКУВАННЯ. КОНФЛІКТИ Й УСПІШНЕ ЇХ ВИРІШЕННЯ»

Продовжуючи безкоштовну навчальну програму «Всеукраїнське товариство «Кожен спроможен» запрошує взяти участь у новій пізнавальній і захоплюючій зустрічі «ВЗАЄМИНИ В СУСПІЛЬСТВІ, СПІЛКУВАННЯ. КОНФЛІКТИ І УСПІШНЕ ЇХ ВИРІШЕННЯ»

Хочеш з легкістю вибудовувати взаємини в суспільстві? Розкрити свій внутрішній потенціал у світі унікальних людських відносин? Навчитися швидко налагоджувати контакти на роботі, навчанні, сім’ї? Спілкуватися вільно і з задоволенням, уникати конфліктів або ж вдало їх вирішувати? Дізнатися всі тонкощі і стратегії спілкування з людьми? І, звичайно ж, навчитися закладати фундамент блискучого спілкування, користуючись техніками активного слухання? Тоді приходь на зустріч. Тут ти не тільки отримаєш практичні навички і знання, які зможеш використовувати в повсякденному житті, але і зможеш познайомитися з новими та цікавими людьми!

Ведучі Майстер-класу:

Сергій Яцюк — ведучий програм з особистісного розвитку.

Неллі Дебела — психолог, психотерапевт, консультант, ведуча тренінгів.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Записатися на зустріч можна за телефоном 096 456 1000 або 097 535 95 36 Юлія

Зустріч проводиться за адресою: вул. Червона, будинок 10, 3 поверх, 2 офіс, Конференц-зал.

Захід у Вконтакті: https://vk.com/event81942039

Приходьте, позитивні емоції, нові цікаві знайомства Вам забезпечені!

Автор записи

Залишити відповідь

− 3 = 1