А, ти знаєш, як один фантик може вбити цілу планету?! (ВІДЕО)

А, ти знаєш, як один фантик може вбити цілу планету?! (ВІДЕО)

З розвитком людської цивілізації, разом з прогресом зростають і гори побутових відходів. Сміття всюди — на вулицях і у парках, у подвір’ях і водоймах. Така кількість непотребу завдає непоправної шкоди навколишньому середовищу. Так, викинутий недопалок буде розкладатися 10-12 років, а пластикова пляшка більше 100 років!

Давно відома прописна істина — «Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять». Проте не кожен знає, що ця приказка має під собою наукове підґрунтя. Після багаторазових експериментів вчені висунули «Теорію вікон»: якщо в будинку розбити вікно, і найближчим часом його не засклити, незабаром будівля не матиме жодного скла, а пізніше може початися мародерство. Така ж ситуація зі сміттям — самотній фантик, що поблискує вдалечині від урни, здатний сприяти появі стихійного смітника!

Така природа людини: безлад провокує його посилювати, у той час як чистота надихає її підтримувати. Так кожен спроможен перешкодити перетворенню блакитної планети Земля у сіре звалище!

Кожен спроможен прищеплювати молодому поколінню дбайливе ставлення до навколишнього світу на власному прикладі. Кожен спроможен підтримувати порядок не лише у стінах своєї домівки, але і за її межами! Адже за дверима починається нерукотворний, досконалий дім, створений матінкою-природою і кожен спроможен його зберегти!

Хвилинка для посмішки, що змушує замислитися про довкілля, Флешмоб «Пляшка»:

Автор записи

Залишити відповідь

7 × = 28